התקנת דק

דק- רצפת עץ בעלת רווחים להתקנה בגינות, מרפסות, גגות או כל מיקום אחר בעל שטח לבניה. התקנת דק לבית הגיע אלינו מארה"ב שם זוהי שיטת בניה פופולרית בקרב התושבים, עם השנים הדבר תפס תאוצה גם בארצנו ויותר ויותר אנשים פונים ללבניה מסוג זה. מלבד היותו תוספת למראה החיצוני של הבית הוא מקנה אוירה חמימה, נקייה ואסתטית המהווה פתרון מושלם לאלו האוהבים לארח. הדק מחזיק מעמד לאורך שנים, אינו דורש טיפול תחזוקתי רב ועלויות כספיות כמו: השקיית הדשא בגינה. בתחום זה במיוחד רצוי ומומלץ שלא לנסות לבנות דק בעצכם אלא בעזרת איש מקצוע מיומן המכיר את רזי המקצוע ואת סוגי העצים לשימוש המותאמים לפי השטח, הסביבה והגודל. בבחירת סוג העץ יש לקחת בחשבון את מטרת הדק, האם הוא לנוי? דק לבריכה? לאירוח וישיבה? לאזור משחקים לילדים? לכל מטרה יש את סוג העץ המתאים במיוחד עבורה וחשוב לבחור נכון כדי שהמשטח יחזיק מעמד לאורך זמן ולא יתבלה במהרה.

שלבים

לבניה והרכבת הדק ישנם 4 שלבים עיקריים:

  1. בניית יסודות
  2. התקנת התשתית
  3. הרכבת הדק
  4. גימור

כל זאת כמובן לאחר בדיקה מול איש מקצוע מיומן אשר יתאים את סוג העץ למטרת השימוש ולאחר שביססתם את ההחלטה על מיקומו.

לא משנה איזה דק בחרנו, במוקדם או במאוחר, הוא ידרוש מאיתנו פעולות תחזוקה וחידוש. הדק חשוף לשמש, גשם, בלאי טבעי ושחיקה – ברוב סוגי העצים, נצטרך לבצע חידוש דק  אחת לשנה על מנת לשמור על מראה יפה ועץ בריא. התקנת דק בצורה נכונה ומקצועית תבטיח את עמידותו לאורך שנים, אך התקנה לא נכונה עלולה לחשוף אתכם לנזקים גדולים והוצאות כספיות גבוהות ומיותרות. לכן כשבוחרים איש מקצוע חשוב לבחור בקפידה.

הבחירה בנו- משתלמת ונכונה

חברתנו פועלת שנים רבות וצברה ניסיון רב בהתמחויות שונות ומגוונות. אנו מעניקים שירותי שיפוץ ועיצוב כוללים לבית או לעסק ומציעים מגוון פתרונות לשיפור המראה והחזות. חברתנו עובדת בשיתוף עם בעלי מקצוע מיומנים ומוסמכים אשר צברו ניסיון בכל שנות עבודתם בתחומם. כך גם בתחום התקנה והרכבת דקים. אצלנו תמצאו שירות מקצועי, אמין, איכותי ומהיר בנוסף למחיר שאנו מתחייבים אליו.

תוכלו לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון ונחזור אליכם במהרה.