עבודות אינסטלציה

כשמחליטים לעבור שיפוץ בבית יש לקחת בחשבון מספר גורמים: מה גודל השיפוץ? מה תרצו לשפץ? מה התקציב שלכם ועוד. ברוב המקרים השיפוץ כולל גם עבודות אינסטלציה הכוללות החלפת צנרת, החלפת שירותים, מקלחות וכדומה. לשם כך יש לפנות לאיש מקצוע מיומן ומנוסה המבין בכל סוגי הצנרות הקיימות בישראל וידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בעיות בצנרת

באופן כללי בעיות אינסטלציה הינם גורם משפיע על מהלך שגרת החיים, האינסטלציה מחוברת לבתי השימוש והמקלחות וללא צנרת תקינה השימוש בהן יכול להיות מעיק עד בלתי אפשרי לכן יש לטפל בבעיה במיידי. כל בעיות הצנרת דורשות טיפול מהיר וזמין ולא תמיד ניתן לחכות לטיפול בהן עד ליום שבו נשפץ את כל הבית ולשם כך יש לפנות לחברה התמחה במתן שירותי אינסטלציה. טיפול לא נכון או עיכוב בטיפול עלול להוביל לנשק רב וגדול יותר משהיה וכמובן לגרור עימו עלויות תיקון נוספות וגבוהות יותר על כן יש לזהות את התקלה במיידי ולפנות למומחה שיפתור אותה. לצערנו בעיות בצנרת אינו נדירות להפך הן שכיחות בקרב בתים ישנים וחדשים כאחד, בייחוד בבתים בהן הבניה והמערכת לא טופלה כבר מספר שנים מה שעלול לגרום לחלודה במרכיבים והחלקים, דליפה, רטיבות, יובש, ריח ביוב וצנרת סתומה.

איך מטפלים

בבעיות מסוג זה יש לפנות לבעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים בלבד. במידה ויש ברז שבור או צינור קרוע אלו בעיות שניתן לטפל בהן לבד אך במקרים של נזילות, סתימה ובעיות גדולות יותר יש לפנות לאינסטלאטור מומחה שיאבחן, יטפל ויתקן ת התקלה במהירות ומיומנות. יש להבדיל בין נותני השירות המיומנים והלא מיומנים שכן ישנם מספר לא קטן שלהם בחוץ. חשוב לטפל בבעיה במהירות ולא לגרור את משך טיפולה מכיוון שהתקלה רק תגדל והטיפול יהיה סבוך ומורכב יותר וקח גם העלויות שלו.

עבודות אינסטלציה- רק איתנו

חברת " האחים" מתמחה במתן שירותים לבעיות אינסטלציה עם ניסיון של כ-10 שנה. בחברה מועסקים אך ורק אנשי מקצוע מיומנים בעלי תעודות מתאימות הכשירים לסוגי העבודות לפי תחומם. גם בתחום האינסטלציה ניתן למצוא אצלנו בעלי מקצוע אמינים, מקצועיים, ישרים והגונים. במחירים שלא כדאי לפספס.

לקבלת הצעת מחיר פנו אלינו אינסטלטור בתל אביב והסביבה