עבודות צבע

בין אם מדובר על תקופת החגים או סתם רענון הדירה צבע חדש עושה את העבודה. צבע מתאים יכול להעשיר את הבית, להוסיף אור ויופי ובעיקר תחושה של משהו חדש. אם בעבר מספיק היה לקחת מברשת וגלגלת לעלות על הסולם ולצבוע את הבית כיום פותחו מגוון סוגי צבעים ושיטות לצביעת הבית שלרוב רק מומחה יכול בצע את העבודה בצורה מושלמת ללא נזקים.

מה חשוב לדעת

כשמחליטים לצבוע ולחדש את הבית חשוב קודם כל לשים את מבטחכם אצל איש מקצוע מיומן וביא בכל החידושים הקיימים. עבודות צבע לא מתחילות ונגמרות בצבע וסולם, חשוב לבדוק על איזה משטח עבודה מדובר שכן לא כל צבע יכול לצבוע כל קיר או משטח, בנוסף חשוב להתאים את הגוון הנכון של הצבע לפי טעמכם האישי ולפי המלצת המומחה בכדי שיתאים לגוון הכללי של הבית, ייצור תחושה נעימה ורעננה ובעיקר ישתלב יפה. לצביעת קיר גבס נזדקק לכלים וחומרים שונים לעומת קיר טיח וכדומה. חשוב להבין את ההבדלים ולהתאים אותם לבקשת הלקוח, לכן יש לבחור באנשי מקצוע מיומן ומנוסים הבקיאים בכל החומרים והחידושים שקיימים וידעו לתת לכם תמורה הולמת לכספכם.

העבודות שאנו מבצעים מגוונות מאוד ולאחר צבירת ניסיון וותק התרחבנו למגוון סוגי השיפוץ והתיקון על ידי עבודה משותפת עם בעלי מקצוע נוספים שיחד יוצרים את השילוב המושלם. עבודות הצבע והשיפוץ שלנו הנם בסטנדרט גבוה ורמות הגימור לא משאירות מקום לספק.

אז מה מבדיל אותנו?

בראש ובראשונה המקצועיות והשירות, שתי מילים בעלות משמעות גדולה, ללא מקצועיות וניסיון הרי שהעבודה לא תתבצע נכונה וסביר שהכסף שהוצאתם יהיה לחינם, כמובן ששירות טוב ואמין הינו תוסף חשוב למקצועיות, כי מה שווה המקצועיות ללא השירות והאידבות? בנוסף הניסיון המחיר והאמינות שבנינו במהלך שנות העבודה הם מה שיוצר את השלם. המחיר שלנו הוגן ותואם את הסטנדרטים בישראל, האמינות שלנו אינה מוטלת בספק והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים יחד עם השתלמויות רבות ומגוונות יוצרות נתח חשוב מההחלטה במי לבחור.

אנו מתחייבים להרבה ולכם כל שנותר לעשות הוא להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ.