ניקיון לאחר שיפוץ

אין ספק שאחד הרגעים המהנים והמרגשים ביותר בחיינו הנם רגעים של התחדשות ורענון הבית, בין אם מדובר בכניסה לבית חדש או שיפוץ דירה קיימת. לקוחות רבים מעלים בפנינו את השאלה, איך מחזירים את הבית לקדמותו לאחר השיפוץ? הרבה טענו כי דחו במשך זמן רב את השיפוץ כי לא יכלו להתמודד עם הסדר והניקיון שמלווים לתהליך. אנו דוגלים במתן כל הפתרונות תחת קורת גג אחת לכן התחייבנו כי במידה והשיפוץ יתבצע איתנו אנו נדאג להחזיר את הבית לקדמותו, נדאג לנקות ולסדר הכל כך שתכנסו להתחלה חדשה בבית נקי וחדש לגמרי. מי שעבר שיפוץ דירה בחייו יודע במה זה כרוך וכיצד הבית נראה בסופו של דבר. לוקח זמן עד שמחזירים הכל לקדמותו ומתחילים להנות מהדירה החדשה.

מה כולל הניקיון:

  • איסוף אשפה ופסולת שנשארה לאחר השיפוץ
  • ניקוי תריסים וחלונות מאבק ולכלוך
  • ניקי הארונות- כל סוגי הארונות בבית
  • ניקוי שיש ומרצפות
  • ניקוי חדרי אמבטיה ושירותים
  • ניקוי החדרים
  • ניקיון שטיחים וספות

כל אלו ועוד ניתנים לאחר שהשיפוץ מסתיים בהתאם לרצונו של הלקוח. בעצם נדאג לזה שתקבלו את הבית שלכם נקי ומסודר כמו שהיה רק עם תוספת השיפוץ והעיצוב שלנו. אנו דואגים ומבטיחים כי הניקוי יהיה יסודי ושום פינה לא תפוספס כמו כן נבטיח לכם איכות ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ואיכותיים אשר יבטיחו ניקיון אמיתי ולא חלקי. תחת השגחה צמודה שלנו צוות הניקיון יגיע לביתכם עם כל הציוד הדרוש בהתאם לסוג העבודה והניקיון ויבצע את העבודה במהרה וביעילות עד לשביעות רמצונות של הלקוח. ניקיון לאחר שיפוץ אינו למראית עין בלבד אלא הכרחי ממש על מנת למנוע הצטברות אבק ולכלוך עיקש אשר עם הזמן יצטבר יותר ויותר ויכול לגרום לקשיי נשימה במיוחד אם יש ילדים קטנים בבית.

אנו ממליצים על חברת נקי יותר עבור ניקוי הספות לאחר השיפוץ

ניקיון עם האחים

חברת האחים מתמחה בעיצוב ושיפוץ הבית, החברה מאגדת מגוון שירותים נלווים תחת קורת גג אשר יהוו השלמה לשיפוץ הבית. בין מגוון שירותים אלו ניתן למצוא שירותי ניקיון ברמה גבוהה, תהליך מפוקח על ידי מנהל העבודה שלנו והבטחה לכך שלא נעזוב את ביתכם עד שתהיו מרוצים.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו או הכנסו לאתר

לאחר שיפוץ מומלץ להחליף את הצילינדר, אפשר לעשות את זה בעצמכם:
פשוט לקנות צילינדר מולטילוק איכותי כאן >>
לאחר מכן ניתן או לראות סרטון החלפת צילינדר כאן >>
או להזמין מנעולן כאן >>