שיפוץ מטבח

בין אם עברתם לדירה חדשה או לדירה ישנה ובין אם אתם גרים באותה דירה כבר מספר שנים אך מעוניינים לרענן אותה, שיפוץ המטבח וחידושו ירענן את הבית, יוסיף יופי ואור וישדרג את הדירה שלכם מדירה סטנדרטית לדירה ייחודית וחדשה. חברת האחים קבעה לעצמה סטנדרט בתחום הבניה והשיפוץ ובשיתוף פעולה מלא עם המעצבת שלנו נתאים לכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו, כזה שישקף את הצרכים שלכם, יהיה זמין ונגיש ובעיקר יתאים לתקציב שבניתם לעצמכם. המטבח הינו חלק חשוב ועיקרי מההווי בבית, בו יוצרים זיכרונות מתוקים של בישול ומשחזרים ניחוחות מהילדות על כן חשוב שהמטבח יהיה מקום שכיף להיכנס אליו, להעביר בו את הזמן בבישול, אפיה והכנות ובעיקר שיותאם לצרכים האישיים של כל אחד.

מספר דברים שיש לקחת בחשבון לפני שיפוץ מטבח:

  • תקציב- בנו לכם תקציב בעצמכם או בעזרתנו ולפיכך נוכל להתאים לכם את המטבח המיוחל. במידה ושאר הבית גם עובר שיפוץ יש להשאיר תקציב הגיוני וריאלי לשיפוץ המטבח.
  • התאמת הצרכים- נגישות מרבית? או אולי שטח בישול רחב? כל אדם ורצונותיו שלו. דאגו לגבש לעצמכם מה יותר חשוב לכם ואנו ניישם זאת בעבודה.
  • סגנון\עיצוב- איזה סגנון מטבח תרצו? מודרני, קלאסי או אולי כפרי? איזה צבע תרצו שהמטבח יהיה? רצוי שהסגנון יתאים לשאר הבית ויתמזג איתו, זאת ניתן לתכנן יחד עם המעצבת שלנו אשר תעזור לכם לבחור את סגנון העיצוב הרלוונטי ביותר עבורכם.
  • תוספות- האם יש צורך בנקודות חשמל נוספות? שינוי מיקום מקרר או תנור? הוספת תאורה, קרמיקה. כל המוזכרים לרוב מלווים בתוספות תשלום שיש לקחת בחשבון בזמן בנית התקציב.

נקודות נוספות לבדיקה ניתן לברר איתנו כך שתקבלו את הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

Kitchen Remodeling

שיפוץ מטבח עם האחים

חברת האחים מתמחה בכל סוגי השיפוץ והחידוש לבית ובניהם גם בשיפוץ מטבחים. אנו עובדים עם בעלי מקצוע הטובים ביותר, מעצבות ואדריכלים צמודים אשר יבטיחו עבודה מקצועית, איכותית ונקייה.  בנוסף לסטנדרט השירות הגבוה שלנו אנו מציעים מחירים תחרותיים ומשתלמים אשר מתאימים לכל כיס. נשמח לעמוד לשירותכם ולצידכם לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב קבלת הדירה לאחר השיפוץ, נדאג שהתהליך יהיה נעים עבורכם וכמובן נביא לשביעות רצונכם.

פנו אלינו טלפונית או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהרה.