הכנת דירה למכירה והשכרה

שוק הנדל"ן בארץ הנו תחרותי מאוד ולעיתים מוצאים עצמם בעלי דירות ומבנים ללא קונים במשך תקופה ארוכה. אחת הסיבות לכך היא הנראות של הנכס, דירה מוזנחת ושישנה שסביבה דירות יפות ומשופצות סביר שתישאר בשוק הרבה זמן ללא קונים או שוכרים פוטנציאליים. אנו מציעים לעשות לבית "טיפול קוסמטי" אשר ישפר את מראה הדירה, ישביח אותה ולא יגרור עלויות גבוהות מדי. אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים תחת קורת גג אחת אשר יתנו מענה לכל הצרכים והרצונות שלכם. שיטה זו מקובלת ופופולרית מאוד בארצות הברית ובשנים האחרונות מצאה את דרכה גם לארצנו, עיקרון השיטה הנה השקעה מינימלית לרווח מקסימלי.

מה זה כולל?

הכנת דירה למכירה או השכרה אינה טומנת בחובה עלויות גבוהות מדי אך בסופו של דבר התמורה תהיה גבוהה ומשתלמת. השיפוץ הינו קוסמטי ובסיסי וכמובן מי שמעוניין ביותר זה ניתן לבקש ולקבל הצעת מחיר לשיפוץ גדול ורחב יותר. אנו מציעים:

  • צביעת הדירה
  • צביעת רהיטים וארונות מטבח
  • החלפת ארונות אמבטיה
  • תיקונים קטנים- כמו הדבקת אריחים שנפלו, טיח וכדומה
  • התקנת והחלפת ברזים
  • ניקוי יסודי לבית
  • תיקון תריסים

המחיר הינו בהתאם לסוג השיפוץ המבוקש, במידה ותרצו עיצוב מחדש נוכל לתאם עם המעצב שלנו יחד עם המסגרת התקציבית שלכם ולהפיק את המקסימום.  דירה נקיה ואסתטית למראית עין משביחה את הנכס ומעלה את ערכו, כך שכגודל ההשקעה כך גם התמורה. ברוה הגדול של המקרים הנכס משביח עצמו עוד יותר מההשקעה ולא רק כגודל ההשקעה.

בנוסף לשיפוץ הקוסמטי אנו נפעל ונעזור בפינוי הדירה ותכולה, לא כמובילים, אלא בשלבים כגון: פירוק ארונות, מדפים, טלויזיות ועוד.

איכות ומחיר

אצלנו תוכלו למצוא מחירים תחרותיים ואטרקטיביים בכל ימות השנה, אך יחד עם זאת איכות העבודה והזמן המושקע בה אינו משתנה. אנו נפעל נמרצות על מנת שהדירה תהיה מוכנה מהר ככל הניתן בכדי למנוע עיכובים נוספים במכירה או השכרתה. נאיר לכם את הבית, נעצב אותו כך שכל מי שיכנס לבית לא ישכח אותו לאחר שיצא. אנו מציעים לכם שירות אמין, מהיר, דייקני, רמת עבודה גבוהה ומחיר הוגן.

לפרטים נוספים פנו אלינו