עבודות חשמל

תארו לכם חיים ללא חשמל, אי אפשר נכון? בלתי אפשרי לתאר כיצד היו נראים חיינו ללא חשמל בבית ובכלל. כל תקלת חשמל איננה נעימה והיא עלולה לגרור תקלות נוספות ועוגמת נפש כבדה. עבודות חשמל אינם נגמרות בזמן תקלה נקודתית ומקומית, יש צורך להיות במעקב תמידי ולנקוט צעדים על מנת למנוע את התקלה הבאה. התעסקות בחשמל הינה מסוכנת מאוד ואין לנסות ולסדר את התקלה בעצמכם! חשוב מאוד לקרוא לאיש מקצוע מיומן אשר מכיר ומבין את הסיכון של לעבוד עם חשמל אך יודע כיצד להימנע מסיכונים אלו.

מתי צריך עבודות חשמל?

עבודות חשמל יכולות להתחיל החל מהשלב שבו אתם רוכשים דירה חדשה מקבלן אך נקודות החשמל אשר סופקו לכם אינם מספיקות לכם או לחילופין נמצאות במיקומים לא טובים בבית וברצונכם להוסיף נקודות חשמל נוספות ולשדרג את הבית כיצד שתרצו.אופציה נוספת היא כאשר אתם מחליטים לשפץ את הבית שלכם ואז מוסיפים נקודות חשמל נוספות, העתקת נקודות חשמל, החלפה של לוח החשמל וכדומה. האופציה האחרונה והמוכרת ביותר היא בזמן תקלות אזוריות או מקומיות שבהן יש צורך בחשמלאי מוסמך שיפתור ויסדר את התקלה.

בזמן שיפוץ

לפני שמתחילים לשבור את הקירות בבית במטרה להתקין ולסדר נקודות חשמל יש לבדוק את הנקודות הבאות:Electrical work

  • לתת אחריות כוללת לעבודה ולחלקי החשמל – חשוב לבקש אחריות בכתב.
  • להבטיח תחזוקה שוטפת בעתיד.
  • להכין תוכנית שתגדיר את תשתית החשמל הכללית בבית.
  • להוסיף נקודות חשמל במקומות הנדרשים.
  • להתקין גופי תאורה בכל הבית.
  • שקעי כוח בנקודות בהן יש מכשירים זוללי חשמל: מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח, מזגן, דוד חימום מים וכד'.
  • צנרת חשמל המאגדת את כל חוטי החשמל סלון, כך שהחוטים לא יהיו חשופים לעין כל. הסלון מקבל מראה אסטטי ונקי.

כמובן שהכול בהתאם לרצון ולצרכים שלכם.

עבודות חשמל אצל האחים

החברה עוסקת בתחום השיפוצים לבית ומאגדת בתוכה את כל התחומים, במקרים כמו עבודות חשמל מועסקים בחברה בעלי מקצוע ייעודים לעבודות מסוג זה, רק חשמלאי מוסמך יפתור לכם את בעיות החשמל בבית במהלך השיפוץ. אנו מעניקים אחריות כוללת לכל העבודה.

לפרטים נוספים על שיפוץ דירה כללי לחצו