שיפוצים בתל אביב

העיר תל אביב כמעט ואינה מגדילה את אחוז הדירות החדשות, לכן בעלי דירות ישנות מעדיפים להעסיק קבלן שיפוצים אשר ישדרג את הדירה וישפץ אותה לגמרי. האם שיפוץ דירה בתל אביב שונה מכל עיר? תל אביב ידועה בצפיפות, בלחות ובעשן ופיח האוטובוסים לכן יש להשתמש בחומרים עמידים לתנאי מזג האוויר והמפגעים הסביבתיים ולפנות לבעל מקצוע אשר מתמחה בבני ושיפוצים בתל אביב.

תהליך השיפוץ

לפני שמתחילים בשיפוץ הבית יש לדאוג לאישורים המתאימים עבור כך במידה וצריך, כמובן רצוי ומומלץ לעדכן את השכנים על העבודות שיתבצעו אצלכם בדירה ולתת הערכת זמן כדי למנוע אי נעימויות. התהליך מולנו יחל לאחר שתחליטו על אופן השיפוץ, מה תרצו לשפץ ואיך מה התקציב שלכם ואיזה סגנון אתם עדיפים. לאחר שנדון בכל הנ"ל נשב ביחד ונבחר את השיפוץ המתאים ביותר עבורכם אשר יותאם לכם אישית במסגרת התקציב, מיקום ואפשרויות. בהתאם לרצונכם ובהתאם לניסיון שלנו כמומחים נבנה תוכנית עבודה שתכלול את אופן השיפוץ, תאריך התחלה וסיום משוער, מה כולל השיפוץ ועוד. אנו אמינים שלכל לקוח מגיע את מלוא תשומת הלב והיחס האישי על מנת שיהיה שבע רצון ומסופק מהתהליך על כן אנו משקיעים את כל המשאבים שלנו בכל עבודה ועבודה בין אם היא קטנה או גדולה. תהליך השיפוץ יכול להוות מטרד ואי נעימות לבעלי הבית והשכנים, אנו נעשה כל שביכולתנו לעזור ולמזער את מטרד והרעש ככל הניתן, כמו כן בעזרת הצוותים המקצועיים והאדיבים שלנו אשר דייקנות אצלם היא בראש ובראשונה וכמובן שמשקיעים ביחסי אנוש לא פחות מהעבודה המקצועית שלהם השיפוץ שלכם יהפוך לנעים.

האחים – איכות ללא פשרות

החברה הוקמה ופועלת כבר למעלה מ-10 שנה, הצוותים והבעלים מלווים בהרבה ידע ומקצועיות, ניסיון אישי ולימודי ואיכות עבודה שלא מותירה מקום לספק. החברה מעניקה שירותים נוספים בכל הנוגע לשיפוץ הבית ויחד איתנו תוכלו למצוא את הכיוון המתאים ביותר עבורכם. אם יש לכם חזון אנחנו נגשים לכם אותו ואם אתם לא יודעים איך תרצו לעצב ולשפץ אנו נעזור לכם, אנו כאן לכל שאלה ועניין.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו